خرید اینترنتی ماسک صورت اسپیرولینا با قیمت مناسب

اسپیرولینا کاربرد زیادی در محثصولات آرایشی و بهداشتی دارد. یکی از این محصولات که با اسپیرولینا تولید می‌گردد، ماسک صورت اسپیرولینا می‌باشد. برای خرید اینترنتی ماسک صورت اسپیرولینا با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

خواص جلبک اسپیرولینا

اسپیرولینا یک گیاه یا در واقع یک جلبک دریایی است که طبق تحقیقات سرشار از انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده بسیار موثر است. همچنین اسپیرولینا حاوی مواد پروتئینی و معدنی زیادی نیز دارد.

خواص جلبک اسپیرولینا

فروش اینترنتی ماسک صورت اسپیرولینا

پوست صورت به عنوان ناحیه‌ای که بیشتر در معرض آلودگی‌ می‌تواند قرار بگیرد نیاز به مراقبت‌های مخصوصی دارد. یکی از روش‌های مراقبت از پوست صورت استفاده از ماسک صورت است. ماسک صورت اسپیرولینا به دلیل خواص فراوان و شگفت‌انگیزی که دارد یکی از بهترین محصولات مراقبتی به شمار می‌رود. اگر پوست مشکلات احتمالی نیز داشته‌باشد لزوم استفاده از ماسک اسیپرولینا بیشتر می‌گردد چرا که این خواص به بهبودی مشکلات صورت نیز کمک می‌کنند.

از عدیده‌ترین مشکلات پوستی آکنه‌ها و جوش‌ها می‌باشند. آکنه‌ها آلودگی‌های مختلفی هستند که در اعماق پوست نفوذ کرده و به صورت آکنه در سطح پوست نمایان می‌شوند. آکنه‌ها به دو نوع التهابی و غیر التهابی تقسیم می‌شوند. ماسک اسپیرولینا می‌تواند پوست را به صورت عمقی پاکسازی نماید. شل شدگی و چین و چروک‌های پوستی‌، معمولاً با افزایش سن و کاهش تولید کلاژن پوست اتفاق می‌افتند. البته باید اشاره کرد که عوامل دیگری نیز می‌توانند منجر به کاهش تولید کلاژن شوند. اسپیرولینا می‌تواند پوست صورت را سفت کرده و طراوات و شادابی را به پوست برگردانند. همچنین سلول‌های پوستی ممکن است دچار آسیب شوند، اشاره شد که اسپیرولینا دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن دارد که این به ترمیم سلول‌های آسیب دیده کمک می‌کنند. همچنین سیاهی اطراف چشم نیز یکی دیگر از مشکلات پوستی است که اسپیرولینا در بهبود و رفع آن نیز می‌تواند موثر باشد.

از مرکز پیش‌رو ماسک صورت اسیپرولینا به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

خرید اینترنتی ماسک صورت اسپیرولینا با قیمت مناسب

قیمت ماسک صورت اسپیرولینا

در مورد نحوه‌ی استفاده از این محصول باید گفت ابتدا صورت خود را از هر ماده‌ی آرایشی‌ای پاک کنید و  کامل بشویید. سپس ماسک را بر روی پوست خود پخش و به صورت یک لایه در سراسر صورت پخش کنید. توجه داشته‌باشید که ماسک به منافذ صورت شامل چشم‌ها، سوراخ‌های بینی و دهان نفوذ نکند. عموماً ماسک صورت باید حدود ۱۰ تا ۱۵ و یا حتی می‌تواند تا ۲۰ دقیقه روی صورت قرار بگیرد تا بتواند اثر مطلوب خود را بگذارد. در طول این مدت سعی کنید فعالیت زیادی نداشته و آرام باشید. در مواقع استفاده از ماسک می‌توان مدیتیشن کرد یا کتاب و مجله خواند و… . از فواید دیگر استفاده از ماسک صورت این است که احساسی توامان با آرامش به همراه دارد. بعد از گذشت این زمان، صورت خود را با آب ولرم بشویید. ماسک صورت اسپیرولینا محصولی است که هم برای خانم‌ها و هم آقایان قابل استفاده می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت این ماسک با ما تماس بگیرید.

قیمت ماسک صورت اسپیرولینا