خرید اینترنتی ماسک صورت جلبک اسپیرولینا

از ماده‌ی اسپیرولینا می‌توان ماسک صورت تهیه کرد. ماسک‌های صورت اسپیرولینا هم می‌توانند در منزل با پودر اسپیرولینا تهیه شوند و هم به صورت آماده قابل خریداری است. برای خرید اینترنتی ماسک صورت جلبک اسپیرولینا با فروشگاه پیش‌رو تماس بگیرید.

مرکز فروش ماسک اسپیرولینا

یکی از روش‌های مراقبتی پوست، استفاده از ماسک صورت است. دلیل لزوم این مراقبت‌ها به این خاطر است که صورت ناحیه‌ای است که بیشتر در معرض انواع آٖلودگی می‌باشد. از انواع این آلودگی‌ها می‌توان به آلودگی‌های محیطی، استفاده‌ی مکرر از انواع لوازم آرایشی و… نام برد. در نتیجه‌ی این عوامل پوست صورت دچار مشکلات مختلفی می‌شود. از انواع مشکلات پوست باید به آکنه‌، جوش، شل شدگی و از دست رفتن طراوات و شادابی، ضعف سلول‌های پوستی و… اشاره کرد.

اما اسپیرولینا چگونه از این مشکلات پیشگیری می‌کند یا آن‌ها را رفع می‌نماید؟ ابتدا باید به فواید اسپیرولینا اشاره کرد. اسپیرولینا یک گیاه یا در واقع یک جلبک دریایی است که طبق تحقیقات سرشار از انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده بسیار موثر است. همچنین اسپیرولینا حاوی مواد پروتئینی و معدنی زیادی نیز هست.

اسپیرولینا خاصیت پاکسازی عمقی دارد و این ویژگی برای رفع مشکل آکنه و جوش بسیار مهم است. آکنه‌ها و جوش‌ها در نتیجه تجمیع آلودگی در نقاط عمقی پوست ایجاد می‌شوند و این ماسک تاثیر بسزایی در رفع آن‌ها دارد. یکی از ترکیباتی که در اسپیرولینا موجود است و به آن اشاره شد آنتی اکسیدان است. اگر پوست صورت بر اثر عوامل مختلفی دچار شل‌شدگی و افتادگی شده‌باشد آنتی اکسیدان موجود در اسپیرولینا می‌تواند تاثیر بسزایی در رفع این مشکل داشته‌باشد و در نهایت زیبایی و طراوت را به پوست ببخشد. علاوه بر این‌ها در اسپیرولینا دو ماده‌ی قوی به نام‌های فیکوسیانین و بتا کاروتن وجود دارد که نقش موثری در ترمیم سلول‌های پوستی دارند. اگر سلول‌های پوستی دچار آسیب شده‌باشند این دو ماده باعث بهبود این مشکل خواهند شد و سرعت جایگزینی سلول‌های پوستی زیاد می‌گردد.  در کنار همه‌ی این‌ها باید به مواد پروتئینی، انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی نیز اشاره کرد که برای سلامت پوست بسیار مفید هستند.

مجموعه سرو سبز مرکز فروش ماسک صورت اسپیرولینا می‌باشد.

مرکز فروش ماسک اسپیرولینا

 

نحوه‌ی استفاده از ماسک اسپیرولینا

 

برای استفاده از این ماسک ابتدا صورت خود را از مواد آرایشی احتمالی بشویید. سپس ماسک را روی کل صورت خود به جز منافذ آن پخش کنید. پس از گذشت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه می توانید با آب ولرم ٖآن را بشویید.

از نکاتی که باید برای استفاده از ماسک به آن اشاره کرد این است که استفاده از ماسک صورت برای تمامی صورت‌ها حتی صورت‌های بدون مشکل توصیه می‌شود چرا که موجب تقویت سلامت پوست صورت می‌گردد. برای اینکه ماسک صورت تاثیر خود را بگذارد باید به طور منظم استفاده شود تا بتواند مشکلات احتمالی را رفع کند. بر خلاف مشاهده‌ی کاربرد ماسک‌های صورت عمدتاً توسط بانوان، باید گفت استفاده از ماسک صورت برای آقایان نیز ممکن است و تاثیرات مثبت زیادی دارد.

نحوه‌ی استفاده از ماسک اسپیرولینا