فروش اینترنتی کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

از اسپیرولینا کرم‌های بهداشتی متعددی برای مراقبت از سلامت پوست تولید می‌شود که یکی از آن‌ها کرم جوان‌ساز پوست است که کمک می‌کند طراوت و جوانی پوست برگردد. در مجموعه سرو سبز فروش اینترنتی کرم جوان‌ساز اسپیرولینا انجام می‌شود.

مرکز خرید کرم جوان ساز جلبک اسپیرولینا

بعضی اوقات احساس می‌شود که پوست صورت شل شده و طراوت خود را از دست داده است. عوامل متعددی نیز باعث این موضوع می‌شود. جالب است بدانید که این موضوع لزوماً با افزایش سن اتفاق نمی‌افتد و در سنین جوانی نیز می‌تواند اتفاق بیفتد.

تعدادی از عوامل شل شدگی پوست، کاهش کلاژن،‌ از دست رفتن چربی پوست،‌ کمبود آنتی اکسیدان، رادیکال‌های آزاد و… می‌باشد.

اما کرم جوان‌سازی که از اسپیرولینا تهیه شده‌باشد چگونه به طراوت پوست کمک می‌کند؟

گاهی اوقات در از دست دادن وزن خود توسط رژیم‌های غذایی غیر اصولی کاهش چربی پوست اتفاق می‌افتد و پوست صورت شل و افتاده می‌شود. از ویژگی‌های این کرم در خاصیت انقباضی آن است، این کرم با جمع و منقبض کردن منافذ باز، پوست را سفت و شاداب می‌کند و در واقع مثل یک لیفتینگ عمل می‌کند. علاوه بر این از بروز جوش‌های جدید نیز پیشگیری می‌کند. از دیگر عوامل شل شدگی پوست کمبود ماده‌ای به نام آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان یکی از مهم‌ترین عوامل زیباسازی و جوان‌سازی پوست است. از آن جایی که اسپیرولینا جلبکی غنی  از آنتی اکسیدان است کمک می‌کند که آنتی اکسیدان ضروری و مورد نیاز تأمین شود تا بافت پوست جوان بماند و بروز چین و چروک‌ها به تأخیر افتد. یکی دیگر از عوامل از دست رفتن جوانی پوست،  رادیکال‌های آزاد است که منجر به تخریب بافت‌های بدن و افزایش روند پیری می‌شوند. کرم جوان‌ساز اسپیرولینا قابلیت این را دارد که با رادیکال‌های آزاد مقابله و مبارزه موثر را داشته‌باشد.

یکی دیگر از عوامل نیز تخریب کلاژن است. کلاژن ماده‌ای است که همواره در پوست تولید شده تا پوست را شفاف، جوان، سفت و صاف کند. اسپیرولینا به تأمین این ماده‌ نیز کمک می‌کند.

سرو سبز مرکز خرید کرم جوان ساز جلبک اسپیرولینا می‌باشد.

مرکز خرید کرم جوان ساز جلبک اسپیرولینا

نحوه‌ی استفاده از کرم جوان‌ساز جلبک اسپیرولینا

زمان استفاده‌ی مشخصی برای کرم‌های جوان‌ساز در نظر گرفته نشده است. بهتر است استفاده از این کرم‌ها قبل از به‌ وجود آمدن جدی چروک‌ها باشد. اما اگر چروک و یا شل شدگی پوست به علل دیگری نیز رخ دهد، لزوم استفاده از زیر ۳۰ سال نیز به وجود بیاید.

بخش‌های که بیشتر مستعد شل شدگی و افتادگی هستند عبارتند از : پشت پلک، غبغب، گلو، چانه، قسمت بالای بازو، قسمت بالای زانو، شکم

از سایر کرم‌های تولید شده از جلبک اسپیرولینا که جلبکی حاوی انواع خواص مهم برای سلامت و زیبایی پوست از جمله  ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها می‌باشد، علاوه بر کرم جوان‌ساز جلبک اسپیرولینا کرم ضد آفتاب جلبک اسپیرولینا، کرم آبرسان جلبک اسپیرولینا و کرم دور چشم جلبک اسپیرولینا نیز تولید می‌گردد.

برای اطلاع از قیمت و سفارش هرکدام از این محصولات شگفت انگیز مراقبتی پوست با عصاره‌ی جلبک اسپیرولینا با همکاران بخش فروش ما تماس بگیرید.

نحوه‌ی استفاده از کرم جوان‌ساز جلبک اسپیرولینا