خرید کرم دور چشم اسپیرولینا

اسپیرولینا یک جلبک دریایی فوق‌العاده است که از آن به خوبی در صنایع بهداشتی و آرایشی بهره برده می‌شود و انواع کرم‌ها با ویژگی‌های متفاوت برای نیاز‌های متفاوت پوستی تهیه می‌گردد. در این مقاله شما را با کرم دورچشم اسپیرولینا آشنا خواهیم کرد. برای خرید کرم دور چشم اسپیرولینا با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

فواید و ترکیبات اسپیرولینا

اسپیرولینا حاوی مقادیر فراوانی ویتامین A ،E و ویتامین B12 است. باید گفت که این ویتامین‌ها در ترمیم و بهبود مشکلات پوست‌های آسیب‌دیده، شل، چروک و تیره سبیار موثرند. از دیگر موارد آن نیز می‌توان به پروتئین و اسیدهای آمینه‌ی ضروری اشاره کرد. اسپیرولینا با این خواص اثر مفیدی بر بدن از بهبود بیماری‌ها گرفته تا سلامت و زیبایی پوست و مو دارد.

به دلایل همین خواص اعجاب انگیز است که در صنایع دارویی و بهداشتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

فواید اسپیرولینا

مرکز خرید اینترنتی کرم دور چشم اسپیرولینا

عوامل متعددی مثل آلودگی‌های محیطی یا آرایشی، آلرژی، ژنتیک، خستگی زیاد، افزایش سن، بی‌خوابی‌های مکرر، اشعه‌ی آفتاب و… می‌توانند ناحیه‌ی زیر چشم را تیره کنند که به سیاهی دور چشم و کبودی دور چشم معروف است. کرم دور چشم اسپرولینا با خواص فوق‌العاده ای که ذکر شد مخصوصاً وجود انواع ویتامین‌هایی که دارد کمک می‌کند این سیاهی‌ها رفع شوند. اصولاُ بافت کرم دورچشم متناسب با این ناحیه‌ی حساس، بافت سبکی است و در نتیجه در استفاده و کاربرد نیز ساده‌تر است.

باید گفت که پوست دور چشم در هر صورت چه دارای سیاهی باشد و چه نباشد نیاز به مراقبت بیشتری دارد چرا که باید بدانید پوست اطراف چشم حساس‌تر از سایر نقاط است. بنابراین نیاز به آبرسانی و مرطوب‌سازی و توجه بیشتری دارد. اگر مرطوب‌سازی و تأمین ویتامین‌ها برای دور چشم به طور منظم انجام شود از سیاهی دور چشم جلوگیری می‌گردد و اطراف چشم همواره جوان، شاداب، با طروات و روشن می‌ماند.

خوب است بدانید که اطراف چشم به دلیل نازک بودن، بیشتر قابلیت چروک پذیری دارد و استفاده از کرم دور چشم این مسئله را نیز کاهش می‌دهد.

مرکز خرید اینترنی کرم دور چشم اسپیرولینا

عرضه‌ی سراسری کرم دور چشم اسپیرولینا

کرم دور چشم اسپبیرولینا همانطور که گفته شد بخاطر مقادیر فراوان ویتامین در رفع سیاهی‌ها به طور قوی عمل می‌کند اما شاید برایتان سوال باشد با توجه به حساسیت این ناحیه، چگونه و چه زمانی از کرم اسپیرولینا استفاده کنیم که تاثیر بهتری داشته باشد؟

برای استفاده از کرم اسپیرولینا آن را به صورت نقطه‌ای زیر چشم خود بزنید و سپس با انگشت حلقه به صورت ضربه‌ای آن را زیر چشم پخش کنید. استفاده از انگشت حلقه به این دلیل است که این انگشت کمترین فشار را می‌تواند وارد کند.

در مورد بهترین زمان استفاده از کرم دور چشم نیز باید گفت هم در طول روز و هم شب هنگام می‌توانید استفاده کنید، اما نکته‌ آن در این است  زمانی که فارغ ازکار و مشغله هستید، استفاده نمایید تا بر اثر پلک زدن و استفاده مدام از عضلات این ناحیه، تاثیر کرم کاهش نیابد.

کرم دور چشم اسپیرولینا از این مرکز فروش به سراسر کشور در هر نقطه‌ای که باشید عرضه و ارسال می‌گردد.

عرضه‌ی کرم دور چشم اسپیرولینا