اسپیرولینا جلبک دریایی فوق‌العاده‌ای است که از عصاره‌ی آن کرم‌های بهداشتی گوناگونی برای پوست تهیه می‌گردد که یکی از آن‌ها کرم دور چشم اسپیرولینا می‌باشد. در این مطلب به بررسی خواص کرم دورچشم اسپیرولینا می‌پردازیم. مرکز سرو سبز با فروش کرم دور چشم اسپیرولینا با قیمت مناسب عرضه‌کنتده‌ی این محصول می‌باشد. با ما همراه باشید.

دلایل مشکلات دور چشم

شاید بهتر باشد در ابتدا بدانیم که مشکلات دور چشم به چه علت عمدتاً رخ می‌دهند و چرا این عوامل بر روی اطراف چشم اثر بیشتری دارند.

پوست اطراف چشم نسبت به پوست سایر نقاط کشیده‌تر و حساس‌تر است به همین دلیل به عواملی که ذکر خواهد شد واکنش بیشتری نشان می‌دهد.

از عمده‌ترین مشکلات اطراف چشم می‌توان به کبودی یا سیاهی، گودی اطراف چشم، چین و چروک‌ و… اشاره کرد. عوامل ذیل می‌توانند در مشکلات پوست اطراف چشم موثر باشند.

اشعه‌ی آفتاب

سپری کردن مدت طولانی زیر آفتاب بدون استفاده از کرم ضد آفتاب

افزایش سن

افت تولید کلاژن با افزایش سن

آلودگی

آلودگی‌های محیطی مثل آلودگی هوا و…

علاوه بر این‌ها عوامل دیگری نیز وجود دارد که باید به بی‌ خوابی، خستگی مفرط و ژنتیک اشاره کرد.

دلایل مشکلات دور چشم

 خرید اینترنتی کرم دورچشم اسپیرولینا

زمانی که بر اثر هرکدام از این عوامل پوست اطراف چشم دچار مشکلاتی شود باید از کرم دور چشم استفاده کرد. کرم دور چشم اسپیرولینا به بهبود مشکلات دور چشم بسیار کمک می‌کند. چرا که اسپیرولینا حاوی ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین، زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک می‌باشد. به طور خاص‌تر باید گفت این کرم با استفاده از ویتامین‌هایی که اسپیرولینا دارد حلقه‌‌ی تیره پوست دور چشم را بهبود بخشیده و رنگ روشن طبیعی آن را باز می‌گرداند. همچنین از دیگر تاثیرات این کرم در رفع پف زیر چشم نیز می‌باشد.

کرم دور چشم اسپیرولینا را می‌توانید به صورت کاملاً اینترنتی از این مرکز فروش خریداری نمایید.

 خرید اینترنتی کرم دورچشم اسپیرولینا

قیمت کرم دورچشم اسپیرولینا

برای اطلاع از قیمت می‌توانید با همکاران ما در این مرکز خرید تماس حاصل نمایید اما در خصوص نحوه‌ی مصرف این کرم باید گفت که باید آن را به صورت نقطه‌ای زیر چشم بزنید و سپس با انگشت حلقه به صورت ضربه‌ای آن را زیر چشم گسترده کنید. دلیل اینکه برای استفاده این کرم برای این ناحیه باید از انگشت حلقه استفاده کرد این است که این انگشت به لحاظ عضلانی کمترین فشار را می‌تواند وارد کند. کرم دور چشم اسپیرولینا را می‌توانید در هر زمان دلخواهی استفاده کنید و ساعت مخصوصی از شبانه‌روز را در بر نمی‌گیرد اما توصیه می‌شود که در زمانی از روز یا شب استفاده کنید که کمترین فشار عضلانی به چشم بیاید. به تعبیر دیگر زمان کار با ابزارهایی که عضلات چشم را بیشتر درگیر می‌کنند و پلک زدن افزایش می‌یابد مثل زمان کار با رایانه، کتاب خواندن، خیاطی و…. زمان مناسبی نیست.

برای اطلاع از قیمت دقیق سایر کرم‌های بهداشتی اسپیرولینا همچون کرم ضد آفتاب، کرم آبرسان، کرم جوان ساز و… می‌توانید با مجموعه‌ سرو سبز در ارتباط باشید.

قیمت کرم دورچشم اسپیرولینا