خرید اینترنتی کرم اسپیرولینا

پوست ما نیاز به انواع مراقبت‌های بهداشتی دارد، ممکن است برای این‌کار از کرم‌های مختلفی نیز استفاده کنید. کرم اسپیرولینا یکی از بهترین نوع این کرم‌هاست. در این مقاله به بررسی خواص کرم اسپیرولینا برای سلامت پوست می‌پردازیم، می‌توانید برای تهیه و خرید اینترنتی اسپیرولینا همین الان از این فروشگاه اقدام فرمایید.

خرید جلبک اسپیرولینا

اسپیرولینا در واقع یک جلبک دریایی به رنگ سبز ـ آبی است و طعم تندی دارد. این گیاه، عمدتاً در آب‌های مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری رشد می‌کند چرا که آب‌های شور و قلیایی، برای رشد این گیاه مناسب هستند. اسپیرولینا عمدتاً در مناطقی همچون آفریقا، آسیا، آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی پیدا می‌شود.

اسپیرولینا در واقع یک جلبک دریایی است که طبق تحقیقات به عمل آمده بر روی این جلبک، بیش از نیمی از آن را پروتئین و کمی کربوهیدرات تشکیل داده‌است. کربوهیدرات‌‌ها، ماده اصلی مورد نیاز برای فعالیت بدن و تولید ماهیچه هستند. در این جلبک انواع ویتامین A, B, E وجود دارد. علاوه‌ بر همه‌ی این‌ها آهن، منیزیم، پتاسیم، مس و منگنز و اسیدهای چرب امگا ۶ وامگا ۳ اسیدهای معدنی، بتاکاروتن و خاصیت‌های آنتی باکتریال کشف شده‌است.

به همین دلایل اسپیرولینا تبدیل به ماده‌ای شگفت‌انگیز شده که علاوه بر خرید آن به صورت‌های پودر و قرص از کاربرد آن در موارد آرایشی و بهداشتی نیز غافل نماندند و در مواردی مانند کرم صورت و کرم دور چشم نیز به کار گرفته می‌شود.

خرید جلبک اسپیرولینامشکلات پوست

پوست افراد بر اثر عوامل مختلفی می‌تواند دچار مشکلات زیادی شود مانند خشکی‌های پوست. برای مثال، شستشوی فراوان با آب گرم، استفاده از شوینده‌های‌ نامناسب، عدم استفاده از مرطوب کننده در پوست های چرب، تغذیه‌ی نامناسب، عدم محافظت و استفاده از کرم های مناسب در برابر آفتاب و حتی عوامل روانی مانند استرس و دلهره

یکی دیگر از مشکلات، آکنه‌ها و جوش‌ها هستند. این مشکلات نیز بر اثر آلودگی‌های محیطی و آرایشی که در منافذ پوست نفوذ عمیقی پیدا کرده، حاصل می‌شود.

همچنین شل شدگی، تیرگی، از دست دادن طراوت پوست و چروک‌ها که با افزایش سن اتفاق می‌افتد یکی دیگر از ذغذغه‌های افراد است.

مشکلات پوست

خرید کرم اسپیرولینا با قیمت مناسب

آبرسانی پوست به دلایلی که گفته‌شد اهمیت ویژه‌ای دارد. کرم اسپیرولینا به خاطر عناصر مفیدی که دارد خاصیت آبرسانی قوی‌ای را داراست. یکی از مهم‌ترین مشکلات پوستی یعنی کمبود آب و خشکی پوست را که با عوامل مختلفی ایجاد می‌شود،‌ کاهش می‌دهد و پوست را مرطوب کرده و بهبود می‌بخشد. به ویژه اگر در معرض عوامل فوق که در خشکی پوست موثرند هستید حتماً به مرطوب سازی پوست خود اهمیت دهید.

ذکر شد که آکنه‌های پوستی بر اثر تجمع سموم داخل منافذ ایجاد می‌شوند. عناصر موجود در اسپپیرولینا این امکان را دارند که به منافذ عمقی پوست وارد شده و سموم  و آلودگی‌هایی را که آن جا جمع شده و آکنه را رقم زده رفع نمایند و پوست را پاکسازی کنند.

اسپیرولینا به دلیل اینکه حاوی ویتامین‌های A ، B، E، کلسیم و آهن است می‌تواند به شل شدگی‌ها و افتادگی‌های پوست که عمدتاً به دلیل افت تولید کلاژن یا عوامل دیگر اتقاق می‌افتد کمک کرده تا بهبود یابند و دوباره سفت،‌ با طراوات و جوان‌تر گردند.

علاوه بر پاکسازی و بازسازی سلول‌های پوستی کرم اسپیرولینا باعث می‌شود عملکرد میزان گردش خون ناحیه‌ی پوست بهتر گردد.

خرید کرم اسپیرولینا