خرید اینترنتی پودر جلبک اسپیرولینا
یکی از رایج‌ترین انواع استفاده از اسپیرولینا پودر اسپیرولینا است. در این مطلب به بررسی خواص این جلبک و موارد استفاده‌ی آن می‌پردازیم. از مجموعه سرو سبز پودر جلبک اسپیرولینا را به صورت کاملاً اینترنتی خرید نمایید.

فواید جلبک اسپیرولینا

اسپیرولینا یک گیاه یا در واقع یک جلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند. طبق تحقیقات  پژوهش‌های انجام شده، اسپیرولینا حاوی انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده بسیار موثر است.

فواید جلبک اسپیرولینا

فروش اینترنتی پودر جلبک اسپیرولینا

پودر اسپیرولینا به نوشیدنی‌هایی مثل آبمیوه می‌تواند افزوده شود و به صورت مستقیم مصرف شود اما در این جا به دو کاربرد مهم این پودر در تهیه‌ی ماسک صورت و ماسک مو اشاره می‌کنیم. خواص اسپیرولینا برای تقویت زیبایی صورت و مو بسیار اثر گذار است.

ماسک صورت اسپیرولینا: استفاده از ماسک صورت یکی از روش‌های مراقبتی پوست صورت است. پوست ما همواره در معرض انواع آلودگی‌ها، از آلودگی‌های محیطی تا آرایشی می‌باشد. آلودگی‌ها به منافذ پوست نفوذ کرده و در آن‌جا رسوب می‌کنند و در نتیجه مشکلاتی مانند آکنه‌ها را به وجود می‌آورند. علاوه‌بر این‌ از دیگر مشکلات پوست، کم آبی، شل شدگی، تیرگی دور چشم و… است. از پودر اسپیرولینا در منزل می‌توان با صرف هزینه‌ی پایین ماسک صورت تهیه کرد. اسپیرولینا پیشنهاد خوبی است چرا که دارای خواص فوق‌العاده‌ای است و خاصیت سم زدایی بسیار قوی از آن به دست آمده که می‌تواند سموم موجود در منافذپوست را از بین ببرد. در نتیجه منافذ پوست از سموم موجود تمیز و پاک شده و پوست ترمیم و بازسازی می‌شود و بعد از یک مدت، پوستی صاف و پاک خواهید داشت. علاوه بر این تیرگی دورچشم نیز با استفاده از این ماسک بهبود می‌یابد، چرا که کلوروفیل موجود در اسپیرولینا منجر می‌شود که تیرگی و لکه‌های روی پوست کاهش یابد.

ماسک مو اسپیرولینا: از شایع‌ترین مشکلات موها ریزش زیاد آن که در آقایان بیشتر شایع است و منجر به طاسی می‌شود، است. همچنین شوره‌ی سر، آسیب و شکنندگی موها و… از دیگر مشکلات مو می‌باشد. برای بهبود این مشکلات نیز می‌توانید از خواص اسپیرولینا بهره‌مند شوید. برای اینکار یک عدد تخم مرغ را شکسته و هم بزنید و شیر و پودر اسپیرولینا را به این ترکیب اضافه کرده و آنقدر هم بزنید تا یک دست شوند. سپس سه قطره روغن اسطوخودوس ترکیب کنید و در نهایت نیز یک قاشق غذا خوری سرکه سیب اضافه کنید. اسپیرولینا کمک می‌کند تا سرعت ریزش مو کنترل شود، آسیب‌های مو که ناشی از هایلایت‌های زیاد و اتو و یا سشوار کردن‌های مداوم مو می‌تواند اتفاق افتاده باشد را ترمیم کند و سلامت موها را برگرداند. همچنین اسپیرولینا این خاصیت را دارد که درخشندگی و خوش‌حالتی به مو ببخشد.

برای تاثیر این ماسک‌ها بر پوست و مو بهتر است به طور منظم استفاده شود تا بتواند اثر مثبت و مفیدی داشته‌باشد.

در سرو سبز پودر اسپیرولینا به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

فروش اینترنتی پودر جلبک اسپیرولینا