خرید پودر جلبک اسپیرولینا با قیمت مناسب

جلبک دریایی اسپیرولینا در انواع مختلف به بازار عرضه می‌شود. یکی از انواع عرضه این حلبک، به صورت پودر جلبک اسپیرولینا می‌باشد که از آن می‌توان ماسک خانگی تهیه کرد. از این مرکز می‌توانید پودر جلبک اسپیرولینا را با قیمت مناسب خرید نمایید.

فواید اسپیرولینا

اسپیرولینا یک گیاه یا در واقع یک جلبک دریایی است که در آب‌های مناطق گرمسیری رشد می‌کند. طبق تحقیقات علمی انجام شده اسپیرولینا  سرشار از انواع ویتامین‌هاست که می‌توان به ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها اشاره کرد. اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز می‌باشد که برای سلول‌های آسیب دیده بسیار موثر است.

فواید اسپیرولینا

فروش پودر اسپیرولینا

با پودر اسپیرولینا می‌توان برای انواع مشکلات پوستی ماسک صورت تهیه کرد. ماسک‌های اسپیرولینا را می‌توان در منزل بدون صرف هزینه و زمان زیاد در سالن‌های آرایشی ساخت و استفاده کرد. مشکلات پوستی انواع مختلفی دارند و اسپیرولینا با توجه به خواص شگفت انگیزی که دارد در بهبود انواع مشکلات پوستی موثر است. مشکلات پوستی عبارتند از:‌

 آکنه

آکنه‌ها یکی از مشکلات پوستی است ک بر اثر تجمع آلودگی اتفاق می‌افتد. برای اینکه از اسپیرولینا برای رفع این مشکل استفاده کرد از ترکیب یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا، یک قاشق چای خوری عسل و یک قاشق چای خوری آب لیمو تازه می‌توان ماسک مخصوص تهیه کرد. برای غلظت آن از آب استفاده کنید تا به غلظت مناسب برسد.

شل شدگی پوست

پوست صورت می‌تواند بر اثر عوامل مختلفی مثل بالا رفتن سن یا آلودگی‌های محیطی و… با کاهش طراوت و شادابی مواجه می‌شود. برای اینکه از اسپیرولینا ماسک مناسب برای تغذیه سلول‌های پوستی و جوان‌سازی تهیه کنید، یک قاشق چای خوری پودر اسپیرولینا و یک قاشق غذاخوری ماست ساده را ترکیب کنید و روی صورت خود قرار دهید.

خشکی پوست

پوست صورت ممکن است بر اثر عواملی با کاهش رطوبت و آب مورد نیاز پوست مواجه شود. برای اینکه از خواص اسپیرولینا برای رفع این مشکل استفاده کنید یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا، یک زرده تخم مرغ و یک قاشق غذا خوری آرد برنج یا آرد بلغور جو دوسر را ترکیب کنید تا ماسک مورد نظر تهیه شود. برای کنترل غلظت این ماسک نیز از آب استفاده کنید.

کنترل چربی

بعضی‌ پوست‌ها داری چربی بیش از حد معمولی است که می‌تواند به دغدغه‌ی افراد تبدیل شود. برای کنترل چربی پوست یک قاشق غذاخوری پودر اسپیرولینا را به همراه یک عدد سفیده تخم مرغ، یک قاشق چایخوری آب لیمو تازه را مخلوط و ترکیب نمایید تا ماسک مورد نظر تهیه شود.

مجموعه سرو سبز مرکز فروش پودر اسپیرولینا می‌باشد.

فروش پودر اسپیرولینا

قیمت پودر اسپیرولینا

برای اطلاع از قیمت پودر اسپیرولینا با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. همچنین جالب است بدانید که اسپیرولینا علاوه بر پودر موارد مصرف و کاربردهای دیگری نیز دارد. از سایر محصولات اسپیرولینا می‌توان به قرص اسپیرولینا که به عنوان قرص های مکمل نیز استفاده می‌شود، اشاره کرد همچنین اسپیرولینا کاربرد زیادی در موراد آرایشی بهداشتی دارد از جمله کاربردها عبارتند از، ماسک صورت آماده اسپیرولینا، ماسک مو آماده اسپیرولینا، کرم‌ ضد آفتاب اسپیرولینا، کرم جوان‌ساز اسپیرولینا، کرم آبرسان اسپیرولینا و صابون اسپیرولینا.