خرید اینترنتی ماسک صورت جلبک اسپیرولینا

جلبک اسپیرولینا از گیاهان بسیار جذابی است که طبق تحقیقات، خواص شگفت انگیزی برای سلامتی دارد. علاوه بر خواص درمانی، خواص زیبایی‌بخش نیز دارد. از جلبک اسپیرولینا ماسک صورت تهیه‌ می‌شود که‌ می‌توانید برای خرید اینترنتی ماسک جلبک اسپیرولینا هم اکنون از سایت پیش رو اقدام فرمایید.

فواید اسپیرولینا

چرا باید برای پوست مراقبت ویژه‌ای انجام داد؟ چون که پوست صورت عضوی است که مدام در معرض آفتاب، آلودگی‌های محیطی، شست و شو بیشتر نسبت به سایر اعضای بدن و… است. همچنین استفاده از مواد آرایشی متنوع، لزوم پاکسازی و مراقبت پوستی را افزایش می‌دهد. اما چرا ماسک جلبک اسپیرولینا؟

جلبک اسپیرولینا شامل ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم است. این مواد برای سلامت، زیباسازی، جوان‌سازی و پاک‌سازی پوست موثر است. همچنین آنتی اکسیدان‌ها در رفع چین و چروک کمک‌کننده‌اند. خاصیت استفاده‌ از ماسک صورت در این است که لایه‌بردار است و به عمیق‌ترین منافذ پوست رسوخ کرده و مقاوم‌ترین عناصری که اپیدرم را بسته‌اند را ازبین می‌برد.

فواید اسپیرولینا

 

ماسک صورت اسپیرولینا با قیمت مناسب

همانطور که گفته‌شد اسپیرولینا خواص ویژه‌ای برای پوست دارد. در مقابل، پوست صورت نیز با انواع مشکلاتی ممکن است روبه رو باشد که به آن‌ها و تاثیر این جلبک بر درمانشان خواهیم پرداخت.

آکنه‌ها: آکنه‌ها حاصل آلودگی‌های مختلف محیطی و آرایشی هستند که در اعماق پوست نفوذ کرده و به صورت آکنه در سطح پوست نمایان می‌شود. آکنه‌ها به دو نوع
آکنه‌های التهابی که رنگشان قرمز است و متورم و درناک‌اند و آکنه‌های غیر التهابی تقسیم می‌شوند. دسته‌ی اول با ایجاد عفونت توسط باکتری‌ها در زیر سطح پوست بوجود می‌آیند و به صورت برجسته هستند. دسته‌ی دوم نیز به علت بسته‌شدن منافذ، توسط ترکیبی از چربی و سلول‌های مرده پوست بوجود می‌آیند و بصورت جوش‌های زیر پوستی ظاهر می‌شوند. اسپیرولینا با خواصی که دارد به صورت عمقی پوست را پاکسازی می‌کند.

شل شدگی و چین و چروک پوست: معمولاً با افزایش سن و کاهش تولید کلاژن پوست افراد دچار شل‌شدگی و چین و چروک می‌شود. آنتی اکسیدان‌های اسپیرولینا، پوست را سفت و شاداب می‌کنند و چین‌و چروک‌ها را کاهش می‌دهند.

سلامت پوست: با کمک اسپیرولینا سرعت جایگزینی سلول‌های پوستی بالا می‌رود. اگر سلول‌های پوستی آسیب دیده باشند، اسپیرولینا حاوی دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن است که به ترمیم سلول‌های آسیب دیده کمک می‌کنند. همچنین اسپیرولینا حاوی مواد پروتئینی و معدنی زیادی هم هست.

کمک به احساس آرامش: وقتی شما از ماسک صورت استفاده می‌کنید احساس خوشایندی را تجربه می‌کنید که در ایجاد احساس آرامش شما موثر است.

برای استفاده از ماسک صورت اسپیرولینا می‌توانید آن را با قیمت مناسب از این فروشگاه تهیه کنید. برای استفاده باید صورت خود را کامل بشویید تا از هرگونه مواد آرایشی پاک شود سپس ماسک را بر روی پوست قرار دهید و ۱۰ تا ۱۵ دقیقه فرصت دهید تا روی پوست بماند و تاثیر خود را بگذارد. سپس صورت خود را با آب ولرم بشویید و خشک کنید تا پوست تمیز و صاف خود را مشاهده نمایید. این ماسک هم برای خانم‌ها و هم آقایان قابل استفاده است.

خرید ماسک صورت اسپیرولینا با قیمت مناسب