خرید اینترنتی ماسک مو جلبک اسپیرولینا

یکی از محصولات اسپیرولینا ماسک مو آماده‌ی اسپیرولینا می‌باشد. در ادامه به بررسی تاثیر اسپیرولینا بر سلامت مو می‌پردازیم. برای خرید اینترنتی ماسک مو جلبک اسپیرولینا از این فروشگاه، هم‌اکنون اقدام فرمایید.

انواع مشکلات مو

موها به عنوان یکی از اجزای زیبایی مانند پوست صورت نیاز به انواع مراقبت‌های بهداشتی دارند تا دچار مشکلات نشوند. علاوه بر رعایت بهداشت فردی استفاده از ماسک مو نیز یکی از روش‌های موثر مراقبتی موها می‌باشد. در این بین ماسک مو اسپیرولینا به  دلیل خواص ویژه‌ای که این ماده دارد یکی از بهترین‌ ماسک موها می‌باشد.

انواع مشکلاتی که برای موها به وجود می‌آید عبارتند از ریزش مو، شکنندگی و آسیب موها، وزی و شلوغی مو، شوره‌ی سر و… .

توجه داشته باشید استفاده از ماسک مو به عنوان یک روش مراقبتی مو برای حفظ سلامت مو و رفع مشکلات مو هم برای آقایان و هم بانوان مناسب و موثر می‌باشد.

انواع مشکلات مو

فروش و توزیع ماسک مو اسپیرولینا

برای اینکه به چگونگی تاثیر اسپیرولینا در مراقبت از مو را بدانیم بهتر است در ابتدا با ترکیبات آن آشنا شویم. این ترکیبات حاوی ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک می باشد.

همانطور که گفته شد ریزش مو بر اثر عوامل مختلفی روی می‌دهد که شامل تیروئید کم کار و پر کار، استرس و اضطراب، عفونت و …. می‌باشد. اسپیرولینا با بهره‌‌ی فراوان از انواع ویتامین‌ها و همچنین انواع اسید‌های معدنی و بتاکاروتن و چربی باعث می‌شوند ریزش موها تا حد زیادی کنترل شوند، بخوصوص این مطلب برای آقایان بیشتر صدق می کند. اسپیرولینا اسید‌های معدنی فراوانی دارد که کمک می‌کند مشکلات شوره‌ی سر تا حد زیادی رفع شد چرا که همانطور که می‌دانیم شوره‌ی سر مشکل یا بیماری خاصی تلقی نمی‌شود اما ظاهر نامناسبی به موی سر افراد می‌دهد. از دیگر خواص اسپیرولینا می‌توان به درخشان‌کنندگی موها اشاره کرد. اسپیرولینا علاوه بر تقویت مو‌ها باعث می‌شد وزی و شلوغی موها گرفته شده و در عوض خوش حالت و درخشان شود.

فروش و توزیع ماسک موی‌ اسپیرولینا از مجموعه سرو سبز امکان پذیر است.

فروش و توزیع ماسک مو اسپیرولینا

قیمت ماسک‌موی اسپیرولینا

روش استفاده از  این ماسک مو بسیار ساده است. پس از حمام ماسک را روی موهای سر خود گذاشته و تمام آن را پوشش بدهید سپس به آرامی ماساژ دهید. مدت زمانی که این ماسک را روی سر باید قرار دهید ۳ تا  ۵ دقیقه است. بعد از اینکه این زمان سپری شد ماسک را به خوبی شسته تا کاملاً شسته شود و چسبندگی احتمالی‌ای باقی نماند. از ماسک مو اسپیرولینا به طور منظم استفاده کنید تا اثر این ماده‌ی شگفت‌انگیز را روی موهای خود ببینید. در مورد تعداد دفعات استفاده از ماسک مو باید گفت که اگر ماسک موی اسپیرولینا را برای سلامت بیشتر موها استفاده می‌کنید توصیه می‌شود هر ۱۵ روز یک بار استفاده کنید اما اگر برای رفع مشکلات مو استفاده می‌کنید هر هفته‌ای یک بار از آن‌ها استفاده کنید.

برای اطلاع از قیمت ماسک موی اسپیرولینا با ما تماس بگیرید.

 

قیمت ماسک‌موی اسپیرولینا