مرکز عرضه‌ی پودر اسپیرولینا با قیمت مناسب

پودر اسپیرولینا را علاوه‌ بر اینکه می‌توان به نوشیدنی‌ها اضافه کرد و مصرف نمود، می‌توان از آن، انواع ماسک صورت و مو را نیز تهیه کرد. در مورد چگونگی تهیه‌ی ماسک مو از اسپیرولینا و تاثیر آن بر مو با ما در این مطلب همراه باشید. این جا، فروشگاه سرو سبز مرکز عرضه‌ی پودر اسپیرولینا با قیمت مناسب می‌باشد.

مشکلات مربوط به مو

موهای ما از اجزای زیبایی است که مراقبت از آن همواره مهم بوده و هست. اسپیرولینا خواصی دارد که کمک می‌کند مشکلات مربوط به مو تا حد زیادی رفع شود و سلامت مو تقویت گردد.

پاره ای از مهم‌ترین مشکلات مربوط به موها را می‌توان موارد ذیل دانست:

ریزش مو: یکی از مهم‌ترین مشکلات مربوط به مو مسئله ریزش فزاینده‌ی موها می‌باشد. این موضوع مخصوصاً در آقایان شایع است. ریزش مو می‌تواند بر اثر عوامل متعددی مثل جراحی، تیروئید کم کار یا پرکار، استرس، عفونت، قارچ و… اتفاق بیفتد.

شوره‌ی سر: شوره‌ی سر یکی دیگر از مشکلات مربوط به موهاست که بر اثر ازدیاد چربی پوست اتفاق می‌افتد.

آسیب مو: بافت مو بر اثر هایلایت‌ها و رنگ‌ها و همچنین استفاده‌ی مداوم از ایزارهایی مثل سشوار و اتو مو می‌تواند آسیب ببیند.

مشکلات مربوط به مو

خرید پودر جلبک اسپیرولینا

یکی از راه‌های مراقبت از مو و رفع مشکلات آن پودر اسپیرولینا می‌باشد. با تهیه‌ی پودر اسپیرولینا می‌توانید در منزل با صرف هزینه‌ی پایین برای تقویت و رفع مشکلات موها ماسک مو تهیه کنید.

روش ساخت ماسک مو اسپیرولینا در خانه به این صورت است که تخم مرغ را شکسته و بعد از زدن آن شیر و اسپیرولینا را اضافه کنید تا به یک ترکیب یک دست برسید، سپس سه قطره روغن اسطوخودوس را اضافه کنید و بزنید، در پایان نیز یک قاشق غذا خوری سرکه سیب یا چای کامبوجا را به این ترکیب اضافه نمایید.

نحوه‌ی استفاده از ماسک موی اسپیرولینا به این صورت است که بعد از شست و شو با شامپو معمولی، کمی از ماسک را با انگشتان خود برداشته و از بلندی گوش‌ها شروع کرده و به سطح موها آغشته کنید. بعد از اینکه ماسک تمام سطح مو را پوشاند به مدت 3 تا 5 دقیقه صبر کنید و آن را روی سر خود بگذارید بماند.

برای اینکه از تازگی پودر اسپیرولینا آگاه شوید باید بدانید که اسپیرولینا به رنگ سبز-آبی تیره و مات است.اگر اسپیرولینا در زیر نور براق باشد نشان دهنده‌ی وجود لایه کیک‌سازی روی محصول است. همچنین بوی پودر اسپیرولینا نباید نامطبوع و خیلی تند باشد، اگر به این صورت بود احتمالاً پودر، اکسیده شده است و بهتر است که خرید یا مصرف نشود.

برای خرید این پودر با مرکز فروش پیش‌رو تماس حاصل نمایید.

خرید پودر جلبک اسپیرولینا

مرکز فروش پودر اسپیرولینا از اصفهان

از فواید اسپیرولینا باید به اینکه بیش از نیمی از اسپیرولینا را پروتئین و کمی کربوهیدرات تشکیل داده‌است اشاره کرد، همچنین کربوهیدرات، انواع ویتامین A, B, E،  آهن، منیزیم، پتاسیم، مس و منگنز و اسیدهای چرب امگا ۶ وامگا  ۳ از دیگر عناصر تشکیل دهنده‌ی اسپیرولینا هستند.

این مجموعه فروش محصولات اسپیرولینا، پودر و سایر محصولات اسپیرولینا را از اصفهان به تمام نقاط کشور ارسال می‌نماید.

مرکز فروش پودر اسپیرولینا از اصفهان