خرید اینترنتی ماسک صورت جلبک اسپیرولینا

یکی از محصولات اسپیرولینا ماسک صورت است. ماسک صورت اسپیرولینا برای تقویت پوست و رفع مشکلات پوستی بسیار موثر است. در این مطلب به بررسی خواص ماسک اسپیرولینا برای صورت می‌پردازیم. از سرو سبز ماسک صورت جلبک اسپیرولینا را می‌توانید به صورت کاملاً اینترنتی خرید نمایید.

فواید جلبک اسپیرولینا

طبق تحقیقات علمی بر آمده بر روی اسپیرولینا که یک جلبک دریایی است،‌ این جلبک حاوی انواع ویتامین‌ها از جمله ویتامین A، ویتامین B، ویتامین E، کلسیم، آهن و فسفر، تیروزین، ویتامین E و سلنیوم و آنتی‌اکسیدان‌ می‌باشد. میان آنتی اکسیدان باید به دو آنتی اکسیدان قوی، فیکوسیانین و بتا کاروتن نیز اشاره کرد. همچنین اسپیرولینا حاوی مواد پروتئینی و معدنی زیادی نیز هست.

عموم این خواص و ترکیبات باعث می‌شود ماسک‌های اسپیرولینا در تقویت و بازگردانی سلامت پوست موثر باشند و آسیب‌های پوستی را کاهش دهند.

فواید جلبک اسپیرولینا

مرکز فروش ماسک‌ اسپیرولینا

استفاده از ماسک‌های صورت یکی از مهم‌ترین روش‌های مراقبت از پوست می‌باشد. پوست ما حتی اگر مشکل خاصی نداشته‌باشد نیاز به مراقبت دارد. لزوم این مراقبت‌ها زمانی بیشتر می‌شود که پوست با مشکلاتی مانند آسیب سلول‌های پوستی، وجود آکنه‌ها و… مواجه باشد. از مهم‌ترین فواید ماسک اسپیرولینا برای پوست باید به موارد زیر اشاره کرد:

رفع آکنه

آکنه‌ها و جوش‌ها یکی از مشکلات پوستی شایع در بین افراد است. باید گفت دلایلی همچون تولید بیش از حد روغن، مسدود شدن منافذ توسط سلول های چسبنده پوست، باکتری‌ها و التهاب از عوامل بروز این مشکل هستند.

 بهبود آسیب‌‌های سلولی پوست

آسیب‌های سلولی پوست نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که نیاز به مراقبت برای بهبود و ترمیم دارد.

 رفع چین و چروک

چین و چروک‌های پوستی بر اثر کاهش تولید کلاژن اتفاق می‌افتند که می‌توان با روش‌های مراقبتی مثل استفاده از ماسک صورت،  سرعت آن را به میزان قابل توجهی کنترل کرد.

در مجموع باید گفت خواص موجود در اسپیرولینا مخصوصاً به لحاظ داشتن فیکوسیانین و بتا کاروتن، پروتئین و مواد معدنی بسیار در سلامت پوست موثر است.

در مرکز فروش مجموعه سرو سبز می‌توانید ماسک آماده‌ی اسپیرولینا را براحتی تهیه نمایید.

مرکز فروش ماسک‌ اسپیرولینا

مرکز خرید پودر اسپیرولینا

علاوه بر اینکه ماسک صورت آماده‌ی اسپیرولینا در این مرکز عرضه می‌شود پودر جلبک اسپیرولینا نیز مانند سایر محصولات اسپیرولینا به فروش می‌رسد که با تهیه‌ی آن نیز می‌توانید انواع ماسک‌های صورت اسپیرولینا را با توجه به نوع پوست و مشکل پوستی مدنظر در منزل تهیه نمایید.

خوب است بدانید یکی از بهترین نکات در استفاده از محصولات مراقبت پوست این است که پوست صورت خود را بشناسید و محصولات مراقبتی مناسب با آن نوع از پوست را تهیه کنید.

در هر صورت ماسک صورت خود را چه به صورت آماده خرید می‌نمایید، چه در منزل تهیه می‌نمایید باید برای استفاده از ماسک صورت ابتدا صورت خود را از هر نوع آلودگی یا مواد ٖآرایشی شسته و پاک نمایید. ماسک را روی سطح پوست پخش کنید. مراقب باشید مواد ماسک به منافذ صورت یعنی چشم‌ها، دهان و بینی وارد نشود. پس از اینکه ماسک تمام پوست صورت را پوشاند به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید، سپس با آب ولرم مواد ماسک را از روی پوست پاک کنید.

ماسک‌ صورت اسپیرولینا مناسب برای استفاده‌ی هم آقایان و هم بانوان می‌باشد.

مرکز خرید پودر اسپیرولینا