مرکز خرید ماسک مو جلبک اسپیرولینا

جلبک اسپیبرولینا در دنیای امروز کاربردهای زیادی دارد. همچنین در صنایع بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد که یکی از آن کاربردها ماسک مخصوص مو است. با فروشگاه پیش رو که مرکز خرید ماسک مو جلبک اسپیرولینا می‌باشد تماس بگیرید تا هر جا هستید این ماسک مو را تهیه کنید..

ویژگی‌های اسپیرولینا

اسپیرولینا جلبکی به رنگ آبی ـ سبز تیره و مارپیچ است. از ویژگی‌های اسپیرولنیا مواد مغذی فراوانی ازجمله ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک دارد. همه‌ی این مواد در تقوویت و بهبود موهای آسیب داده نقش موثری دارند. بنابراین استفاده از ماسک مو‌ی این جلیک می‌تواند کمک بزرگی به حفظ سلامت مو بکند.

ویژگی‌های اسپیرولینا

فروش اینترنتی ماسک موی اسپیرولینا

موها به دلیل نقش مهمی که در زیبایی افراد ایفاء می‌کنند رسیدگی به وضعیتشان بسیار مهم است. موها مثل هر اجزای دیگری از بدن می‌توانند دچار مشکلاتی شوند که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

 آسیب مو

موها می‌توانند بر اثر عواملی مثل استفاده‌ی زیاد از سشوار، اتو مو، هایلایت‌ها، رنگ‌ها و… دچار آسیب شوند. ماسک موی اسپیرولینا کمک می‌کند این آسیب‌ها به تدریج بهبود پیدا کنند و سلامت موها بازگردانده شود.

 ریزش مو

ریزش مو یکی دیگر از مشکلات مو هاست. ریزش مو بر اثر مواردی مثل جراحی، تیروئید کم کار یا پرکار، استرس، عفونت، قارچ و… اتفاق می‌افتد. از آن جایی که اسپیرولینا سرشار از ویتامین‌های مهم و مورد نیاز موها و همچنین اسیدهای معدنی و بتاکاروتن و چربی است، تاثیر بسزایی در استحکام مو‌ها و کنترل سرعت ریزش مو دارد. این نکته مخصوصاً برای آقایان حائز اهمیت است.

 شوره‌ سر

شوره‌ی سر نیز یکی دیگر از مشکلات موهاست. اسیدهای معدنی اسپیرولینا تاثیر زیادی در رفع و بهبود‌ی این مسئله دارد.

خوش حالت کردن موها

برای اینکه موهای خوش حالت و بدون وز و شلوغی داشته‌باشید نیز می‌توانید از ماسک مو اسپیروولینا کمک بگیرید.

فروشگاه پیش‌رو با بخش فروش اینترنتی ماسک موی اسپیرولینا همواره در خدمت مشتریان است.

فروش اینترنتی ماسک موی اسپیرولینا

 

قیمت ماسک موی اسپیرولینا

نحوه‌ی استفاده از ماسک موی اسپیرولینا به این شکل است که بعد از شست و شو با شامپو معمولی، کمی از ماسک را با انگشتان خود برداشته و گرفته و آن را به سطح موها آغشته کنید. بهتر این است که این کار را از بلندی گوش‌هایتان شروع کنید. زیرا که این کار کمک می‌کند از چرب شدن ریشه‌ی مو جلوگیری شود. حالا ماساژ دادن ماسک را روی موها به آرامی شروع کنید و ادامه دهید تا تمام مو با دقت در بر گرفته شود. سپس به مدت 3 تا 5 دقیقه آن را روی سر خود بگذارید. بعد از این مدت به خوبی بشویید تا پاک شود. حتماً به خوبی بشویید تا باعث چسبندگی و یا چربی مو نشود. با استفاده مداوم از ماسک موی اسپیرولینا بعد از مدتی آسیب موها را جبران کرده و باعث سلامت موها می‌شود.

برای اطلاع از قیمت ماسک مو اسپیرولینا با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشید.

قیمت ماسک مو اسپیرولینا