مرکز خرید اینترنتی کرم جوان ساز اسپیرولینا

یکی از کرم‌های اسپیرولینا کرم جوان‌ساز می‌باشد. در این مطلب به تاثیر این کرم بر شادابی و جوانی پوست پرداخته می‌شود. سرو سبز مرکز خرید اینترنتی کرم جوان ساز اسپیرولینا می‌باشد.

خواص اسپیرولینا

برای اینکه بدانیم چگونه اسپیرولینا می‌تواند بر سلامت و شادابی پوست تاثیر گذار باشد بهتر است از خواص آن نام برد. در هر 100 گرم اسپیرولینا 290 کالری است و منبع غنی از مواد مغذی ضروری به ویژه ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک می‌باشد. تمام این املاح بسیار بر سلامت پوست موثر است.

خواص اسپیرولینا

فروش کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

یکی از مشکلات پوست صورت از دست رفتن شادابی و یا جوانی آن است. برای اینکه این موضوع کنترل شود بهتر است از کرم جوان ساز قوی‌ای مثل کرم جوان‌ساز اسپیرولینا استفاده شود. در ابتدا بهتر است بدانیم بر اثر چه عواملی جوانی و شادابی پوست تحت شعاع قرار می‌گیرد. این عوامل عبارتند از استعمال دخانیات، عوامل ژنتیکی، تغذیه نامناسب، کاهش وزن‌های سنگین است.

شاید اولین موردی که عموماً به ذهن می‌رسد بر اثر افزایش سن است. دلیل این مسئله افت تولید کلاژن است. کلاژن ماده‌ای است که تاثیر مستقیم در جوانی و سرزندگی پوست دارد. البته همانطور که گفته شد موارد دیگری نیز وجود دارند. برای مثل به مدت طولانی زیر اشعه‌ی آفتاب قرار گرفتن نیز می‌تواند منجر به تخریب کلاژن شود. اسپیرولینا کمک می‌کند تا تولید این ماده بهبود یابد. رادیکال‌های آزاد هم را نباید نادیده گرفت. رادیکال‌های آزاد نیز منجر به پیری می‌شوند و با کرم جوان‌ساز اسپیرولینا می‌توان با آن‌ها مقابله کرد.

از دیگر فواید کرم جوان‌ساز اسپیرولینا این است که پوست صورت را سفت و محکم می‌کند. یکی دیگر از علائم از بین رفتن شادابی پوست، شل شدگی آن است. کاهش چربی می‌تواند از دلایل شل شدگی باشد. بخش‌هایی از بدن مانند پشت پلک، غبغب، گلو، چانه، قسمت بالای بازو، قسمت بالای زانو  شکم بیشتر مستعد شل‌شدگی هستند.

تامین آنتی اکسیدان نیز یکی دیگر  ویژگی‌های کرم جوان‌ساز اسپرولینا است. همانطور که اشاره شد اسپیرولینا حاوی آنتی اکسیدان است و وجود مقادیر قابل ملاحظه‌ی آنتی اکسیدان در این کرم، آنتی اکسیدان مورد نیاز پوست را تأمین می‌کند.

کرم جوان ساز اسپیرولینا

قیمت کرم جوان‌ساز اسپیرولینا

نحوه‌ی مصرف

نحوه‌ی مصرف کرم جوان‌ساز اسپیرولینا مانند سایر کرم‌ها می‌باشد و نکته‌ی خاصی ندارد. با انگشت مقداری از کرم را بر روی پوست صورت ماساژ بدهید تا اثر خود را بگذارد.

زمان مصرف

برای زمان تقریبی سن شروع استفاده از این نوع کرم‌ها باید  ۳۰ سال را در نظر گرفت. اما ممکن است بخاطر شرایط و عوامل دیگری کاهش طراوت زودتر هم اتفاق بیفتد بنابراین باید زودتر استفاده از ٖٖٖآن را شروع کرد.

سایر محصولات بهداشتی اسپیرولینا کرم ضد آفتاب اسپیرولینا، کرم دور چشم اسپیرولینا، کرم آبرسان اسپیرولینا می‌باشد. این کرم‌ها مناسب برای استفاده آقایان و خانم‌ها می‌باشند چرا که هر پوستی فارغ از جنسیت نیاز به مراقبت دارد.

برای اطلاع از قیمت تمامی این محصولات از جمله کرم جوان ساز اسپیرولینا با ما تماس بگیرید.

قیمت کرم جوان‌ساز اسپیرولینا