عرضه‌ و فروش کرم دور چشم اسپیرولینا

 

کرم‌های دورچشم یکی ‌از انواع‌ کرم‌هایی است که برای رفع مشکلات مخصوص ناحیه‌ پوست دور چشم استفاده می‌شود و از طرفی جلبک اسپپرولینا خواص فوق‌العاده‌ای در این زمینه دارد. در این مقاله به بررسی فواید کرم دور چشم اسپیرولینا می‌پردازیم. همچنین می‌توانید در سایت پیش‌رو که مرکز عرضه و فروش کرم دور چشم اسپیرولینا می‌باشد، آن را براحتی تهیه و از مصرف آن لذت ببرید.

خواص اسپیرولینا

اسپیرولینا در واقع یک جلبک دریایی است که طبق تحقیقات و بررسی‌های علمی انجام شده، مقدار فراوانی ویتامین A ،E و ویتامین B12 از آن کشف شده‌است. این ویتامین‌ها در ترمیم و بهبود مشکلات پوست‌های آسیب‌دیده، شل، چروک و تیره موثر است. از دیگر موارد کشف شده، پروتئین و اسیدهای آمینه‌ی ضروری و دیگر ترکیبات مفید برای سلامتی است.

اسپیرولینا به صورت پودر و قرص در بازار عرضه‌می‌شود و در موارد دارویی، درمانی، بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل خواص اعجاب‌انگیزی که ذکر شد، یکی از این موارد استفاده از آن‌ها در کرم‌ها و خاصه، کرم‌های دورچشم می‌باشد.

خواص اسپیرولینا

علل سیاهی دور چشم

سیاهی دور چشم یکی از دغدغه‌های مردان و زنان است. متاسفانه سیاهی‌ها و کبودی‌های زیر چشم باعث می‌شود افراد چند سالی بزرگتر نشان داده‌شوند.

این سیاهی‌ها بر اثر عوامل متعددی مانند آلودگی، آلرژی، ژنتیک، خستگی، سن بالا، بی‌خوابی، اشعه‌ی آفتاب و… رخ می‌دهد. باید بدانید که علاوه بر این‌ها، اطراف چشم نسبت به کل پوست صورت، نیاز به مراقبت بیشتری دارد چرا که بسیار حساس بوده. علل ذکر شده و حتی کشیدن پوست زیر چشم، تاثیر بیشتری و نمایان‌تری بر روی آن خواهند داشت. بنابراین استفاده‌ی منظم از کرم‌های دورچشم اسپیرولینا به افراد توصیه می‌شود.

سیاهی دور چشم

فواید خرید و استفاده از کرم دور چشم اسپیرولینا چیست؟

بافت کرم دورچشم بافت سبکی است و در نتیجه در استفاده و کاربرد نیز ساده‌تر است. کرم دور چشم،حاوی مواد و ویتامین‌هایی است که می‌توانند حلقه‌‌ی تیره پوست دور چشم را روشن کند. اگر پف زیر چشم نیز دارید با کرم‌ دور چشم می‌توانید این پف‌ها را کاهش دهید. اگر نیز نگران استفاده از کرم‌ها و حساسیت ناشی از آن هستید باید گفت که نگران نباشید، در در ترکیبات کرم‌های دور چشم از مواد حساسیت‌زا استفاده نمی‌شود.

برای تأمین رطوبت مورد نیاز پوست اطراف چشم نیز باید از کرم دورچشم استفاده کرد  در نتیجه اگر پوست دورچشم را مرطوب نگه دارید، جوان و سالم‌تر می‌گردد.

پوست اطراف چشم، برای چین و چروک مستعدتر است، بنابراین کرم‌های دورچشم چین‌ و چروک را کاهش می‌دهد.

خیلی از افراد فکر می‌کنند کرم‌های دور چشم فقط نشانه‌های پیری پوست را کم می‌کند در حالیکه این کرم‌ها علواه بر اقدامات زیبایی‌سازی، پوست اطراف چشم را در برابر آسیب‌های پوستی‌ احتمالی نیز محافظت می‌کند.

فواید خرید و استفاده از کرم دورچشم اسپیرولینا چیست

نحوه‌ی استفاده از کرم دور چشم اسپیرولینا پس از خرید

برای استفاده از کرم دور چشم، ابتدا پوست خود را از هر گونه ماده‌ی آرایشی تمیز کنید. سپس کمی از کرم را روی انگشت حلقه‌ی خود بمالید. حالا با انگشت، کرم را زیر چشمتان به صورت نقطه نقطه‌ای بین چشم و استخوان گونه‌تان بگذارید. سپس با حرکات آرام و ضربه‌ای کرم را زیر چشم برای جدب بمالید.

دلیل اینکه توصیه می‌شود از انگشت حلقه استفاده کنید این است که قدرت عضلانی کمتری نسبت به سایر انگشتان دارد و در نتیجه فشار کمتری به پوست اطراف چشم، که حساس‌تر است می‌آید.

نحوه‌ی استفاده از کرم دورچشم اسپیرولینا پس از خرید