عرضه‌ی قرص اسپیرولینا به تمام نقاط کشور

برای اینکه جلبک اسپیرولینا مورد استفاده گردد، در شکل‌های مختلفی ارائه می‌شود که یکی از آن شکل‌ها به صورت قرص است. در این مقاله به خواص این قرص گیاهی و نحوه‌ی مصرف آن می‌پردازیم. فروشگاه پیش رو با عرضه قرص‌های اسپیرولینا به تمام نقاط کشور همواره در خدمت شماست.

درباره‌ی جلبک اسپیرولینا

جلبک‌ها گیاهانی هستند که در دریا رشد می‌کنند. یکی از این جلبک‌ها که خواص اعجاب آور و شگفت‌انگیزی از آن به دست آمده جلبک دریایی اسپیرولینا است. این جلبک در دریاهایی با آب گرم یا قلیایی رشد می‌کند. اسم آن نیز از روی ظاهر آن گرفته شده است زیرا که شکل ظاهری آن مارپیچ است. اسپیرولینا علاوه بر مصرف خوراکی به صورت قرص یا پودر، در ساخت مواد آرایشی و بهداشتی نیز کاربرد ویژه‌ای دارد. این جلبک تا جایی حائز اهمیت است که توسط سازمان فضایی آمریکا (ناسا) به عنوان سوپرفود نام گذاری شده و تلاش می‌شود تا به وسیلهٔ این جلبک برای فضانوردان جیره‌‌ی غذایی تهیه شود.

درباره ی اسپیرولینا

خرید قرص جلبک اسپیرولینا

چرا از اسپیرولینا قرص تهیه می‌شود؟

اسپیرولینا شامل مواد مفیدی مانند پروتئین، کربوهیدرات‌های پیچیده، لیپیدها، ویتامین های A , E , K، بتاکاروتن و B کمپلکس است. همچنین اسپیرولینا دارای انواع مواد معدنی و اسید‌های چرب آزاد مانند آهن، منگنز، روی، سریم، پتاسیم، منیزیم، مس و گاما لینولنیک اسید می‌باشد. مهم تر از همه‌ی این‌ها، اسپیرولینا می‌تواند یک منبع فراوان از آنتی اکسیدان‌ها باشد باشد.

بخاطر خواص فراوانی که گفته‌شد برای بهره‌مندی از جلبک اسپیرولینا قرص نیز تهیه شده‌است. با خرید و مصرف قرص اسپیرولینا در بهبود موارد زیر می‌توانید اثر گذار باشید.

دیابت نوع۲: اسپیرولینا می‌تواند میزان قند خون را کنترل کند. تحقیقات نشان داده‌است که پس از مدتی قند خون این افراد کاهش می‌یابد.

رفع خستگی: اسپیرولینا سرشار از ویتامین و مواد معدنی است به همین دلیل در رفع خستگی تاثیر گذار است.

مقابله با کم خونی: کم خونی به علت کمبود آهن در بدن رخ می‌دهد، یکی از این ترکیبات اسپیرولینا،  آهن است و این ماده می‌تواند به بهبود آن کمک کند.

تقویت سیستم ایمنی بدن: آنتی اکسیدان‌ها یه سیستم ایمنی بدن کمک می‌نمایند. اسپیرولینا نیز منبع غنی آنتی اکسیدان است.

تناسب اندام: اسپیرولینا به دلیل اینکه پروتئین زیادی در خود دارد احساس سیری به فرد می‌دهد و این امر در تناسب اندام وی می‌تواند موثر باشد.

خرید قرص اسپیرولینا

فروش اینترنتی قرص اسپیرولینا

یکی از روش‌های فروش قرص اسپیرولینا فروش از درگاه‌های اینترنتی است. در صورت خرید اینترنتی شاید برایتان میزان و نحوه‌ی مصرف آن سوال باشد.

میزان توصیه شده برای بزرگسالان ۲-۳ گرم در روز که معادل ۴ـ۶ عدد قرص است و برای کودکان نصف و یا یک چهارم این مقدار است. البته ورزشکاران می‌توانند این مقدار را به  ۱۰ ـ ۱۵گرم افزایش دهند. با این حال توصیه می شود در مورد مصرف و میزان مصرف با پزشک مشورت کنید.

اسپیرولینا عوارض خاصی ندارد اما برای کسانی که داروهای دیگری مصرف می‌کنند برای پیشگیری از تداخل دارویی توصیه‌ی اکید می‌شود با پزشک مشورت کنند. همچنین افرادی که بیماری‌های خود ایمنی دارند، زنان باردار یا شیرده، کسانی که رقت خون یا اختلالات خونریزی دارند نیز باید از مصرف خودداری کنند.

فروش اینترنتی قرص اسپیرولینا