خرید و قیمت کرم دور چشم اسپیرولینا

برای مراقبت از پوست کرم‌های بهداشتی متفاوتی وجود دارد که یکی از آن‌ها کرم دور چشم است. پوست ناحیه‌ی اطراف چشم پوست حساس‌تری است و لزوم استفاده از این کرم را در مواردی بالا می‌برد. از این مرکز فروش که مرکز عرضه‌ی انواع محصولات اسپیرولینا می‌باشد می‌توانید کرم دور چشم اسپیرولینا را با قیمت مناسب خرید نمایید.

فروش اینترنتی کرم‌ دور چشم اسپیرولینا

از ماده‌ی اسپیرولینا انواع کرم‌های بهداشتی و مراقبتی برای پوست تهیه می شود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها کرم دورچشم است. اما چرا اسپیرولینا یک ماده‌ی مفید برای پوست تلقی می‌شود؟ دلیل آن وجود انواع مواد و ترکیبات مهم در این ماده است که باید به وجود ویتامین a، بتا کروتن، لوتئین، زیکسانتین، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، اسید پانتوتنیک، ویتامین b12، فولات، ویتامین، کلوئین، ویتامین c، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیوم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم و زینک اشاره کرد.

پوست اطراف چشم حساس‌تر از سایر نواحی پوست است. به همین دلیل می‌تواند مستعد بروز تغییر رنگ بیشتر و چروک سریع‌تری باشد. مهم‌ترین چیزی که ما درباره‌ی مشکلات پوست اطراف چشم می‌دانیم این است که یک حلقه‌ی تیره در این ناحیه اتفاق می‌افتد و این درست است. رفع این مسئله یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد است چرا که سن افراد را بالاتر نشان می‌دهد  ویتامین موجود در اسپیرولینا تاثیر بسزایی در رفع سیاهی چشم دارد و منجر به بازیابی رنگ طبیعی چشم می‌شود.

از علل مشکلات اطراف چشم می‌توان به مواردی مانند ماندن طولانی مدت زیر اشعه‌ی آفتاب، بالا رفتن سن، آٖلودگی‌های محیطی، نداشتن خواب کافی، خستگی و کار زیاد، عوامل ژنتیکی و… اشاره کرد.

از مرکز خرید پیش‌رو در اصفهان کرم دور چشم اسپیرولینا به صورت کاملاً اینترنتی به فروش می‌رسد.

فروش اینترنتی کرم‌ دور چشم اسپیرولینا

روش استفاده از کرم دور چشم اسپیرولینا

همانطور که گفته شد کرم دور چشم اسپیرولینا در بهبود مشکلات پوستی ناحیه‌ی اطراف چشم تاثیر بسزایی دارد. برای استفاده از این کرم بهتر است در زمانی که فارغ از کار و مشغله هستید، استفاده نمایید تا بر اثر پلک زدن و استفاده مدام از عضلات این ناحیه، تاثیر کرم کاهش نیابد. برای استفاده از کرم اسپیرولینا آن را به صورت نقطه‌ای زیر چشم خود بزنید و سپس با انگشت حلقه که به لحاظ عضلانی کمترین فشار را می‌تواند وارد کند به صورت ضربه‌ای آن را زیر چشم پخش کنید.

در مورد زمان استفاده هم باید گفت زمان استفاده از کرم دور چشم هم در طول روز و هم شب می‌تواند باشد.

نکته‌ دیگر در مورد کرم دور چشم اسپیرولینا این است که استفاده از کرم دور چشم حساسیت خاصی به همراه ندارد. به دلیل اینکه در ترکیبات کرم‌های دور چشم از مواد حساسیت‌زا استفاده نمی‌شود. کرم اسپیرولینا دارای بافتی سبک و نرم است که در نتیجه استفاده و کاربرد آن را ساده‌تر می‌نماید.

توجه داشته‌باشید استفاده از کرم‌های مراقبت پوست باید به صورت مستمر و منظم انجام شود تا بتواند اثر مثبت داشته‌باشد. این موضوع در مورد کرم دور چشم اسپیرولینا نیز صدق می‌کند. با استفاده از این کرم پس از مدت مشخص چروک‌های اطراف چشم شما کاهش محسوسی پیدا کرده و رنگ طبیعی خود را باز می‌یابد.

 

روش استفاده از کرم دور چشم اسپیرولینا