خرید عمده‌ی پودر اسپیرولینا

اسپیرولینا جلبک دریایی پرطرفدار با خواص عالی برای زیبایی و سلامتی، شناخته شده است. ما در این مقاله به تاثیر جلبک اسپیرولینا بر روی پوست و مشکلات پوستی می‌پردازیم. با ما همراه باشید. برای خرید عمده‌ی پودر اسپیرولینا نیز می‌توانید به مرکز خرید اینترنتی پیش رو مراجعه فرمایید.

آشنایی با اسپیرولینا

تحقیقاتی که بر روی این جلبک انجام شده نشان می‌دهد بیش از نیمی از اسپیرولینا را پروتئین و کمی کربوهیدرات تشکیل داده‌است. کربوهیدرات، ماده اصلی مورد نیاز برای فعالیت بدن و تولید ماهیچه است. این جلبک دارای انواع ویتامین A, B, E است. ار دیگر عناصر آهن، منیزیم، پتاسیم، مس و منگنز و اسیدهای چرب امگا ۶ وامگا  ۳می‌توان اشاره کرد.
این مواد مغذی باعث شده سازمان ملل در برنامه‌ی مبارزه با گرسنگی، اسپیرولینا را در برنامه غذایی کودکان تحت حمایت خود بگذارد.

برای بهبود سلامت پوست با پودر اسپیرلینا ماسک‌های صورت تهیه می‌شود.

آشنایی با اسپیرولینا

عرضه‌ی اسپیرولینا

همانطور که اشاره شد اسپیرولینا یک جلبک دریایی است و حاوی انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسید آمینه‌ی مفید. این مواد، عناصری هستند که برای پوست و زیبایی و بهبود مشکلات آن اثر ذارند . خوب است بدانید که خاصیت‌های ضد التهابی این جلبک تاثیر قدرتمندی روی ضایعه‌های پوستی دارد، برای مثال در از بین بردن و التیام جوش و آکنه موثر است.
اسپیرولینا به این طریق پوست را بهبود می‌دهد که مواد زائد پوست را به خود جذب می‌کند و از این طریق عمل پاکسازی عمقی پوست را انجام می‌دهد. علاوه بر این آنتی‌اکسیدان‌های موجود در اسپیرولینا قوی است و همین موضوع سبب می‌شود که اقدامات بازسازی و جوانسازی پوست انجام گردد. همچنین اسپیرولینا، سلولهای پوستی را تغذیه می‌کند و جریان خون سطح پوست را بالا می‌برد. در نتیجه همه‌ی این‌ها پوست، جوان تر، صاف‌تر و روشن‌تر به نظر می‌آید.

تاثیر اسپیرولینا بر پوست

خرید اسپیرولینا

آکنه‌ها مشکلات پوستی هستند که حاصل انواع آلودگی‌ها، از آلودگی‌های محیطی تا آرایشی و … می‌باشند که به منافذ پوست نفوذ کرده و در آن‌جا رسوب می‌کنند. برای اینکه با این آکنه‌ها مبارزه کنید اسپیرولینا پپیشنهاد خوبی است چرا که دارای خواص فوق‌العاده‌ای است و خاصیت سم زدایی بسیار قوی از آن به دست آمده که می‌تواند سموم موجود در منافذ را بهبود دهد. به این روش منافذ پوست از سموم موجود تمیز و پاک شده و پوست ترمیم و بازسازی می‌شود و بعد از یک مدت، پوستی صاف و یکدست و تمیز و خالی از سموم خواهید داشت.

رفع سیاهی‌های دور چشم نیز یکی از دغدغه های افراد است همچنین چروک دور چشم نیز شایع تر است و سریع تر اتفاق می‌افتد چرا که پوست این ناحیه به مراتب حساس تر است. کلوروفیل  موجود در اسپیرولینا منجر می‌شود که تیرگی و لکه‌های روی پوست شما کم شود. علاوه بر استفاده از ماسک، می‌توانید پودر اسپیرولینا را به عنوان اسموتی نیز مصرف کنید.

توجه داشته‌باشید که اسپیرولینا از موادی است که برای برخی افراد محدودیت یا شاید حتی ممنوعیت مصرف دارد. این افراد عبارتند از: کودکان، مادران باردار، یا مادرانی که در دوره‌ی شیردهی فرزندشان بسر می‌برند. پس اگر یکی از این افراد هستید در مصرف اسپیرولینا با احتیاط یا انجام مشاوره اقدام کنید.

 

اسپیرولینا و آکنه